Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Aktualności

  28 kwietnia 2022

  Restauracja Termy Pałacowe: nowy wystrój, nowe menu

  Nasza hotelowa restauracja w Termach Pałacowych przeszła wiosenną metamorfozę. Jesteśmy przekonani, że zarówno nowy wystój, jak i odświeżone menu zyskają uznanie naszych Gości i mieszkańców Nałęczowa.
  15 kwietnia 2022

  Zapraszamy na otwarcie nowego salonu fryzjerskiego

  27 kwietnia 2022 r. zapraszamy na otwarcie nowego salonu fryzjerskiego w hotelu Termy Pałacowe. W godzinach od 12:00 do 17:00 na naszych Gości czekać będą atrakcje.
  31 marca 2022

  Nowość w salonie fryzjerskim: botox na włosy

  Zapraszamy do Salonu Fryzjerskiego w Termach Pałacowych na BOTOX NA WŁOSY – nowość w naszej ofercie! Zabieg głęboko regeneruje i odbudowuje włosy.
  31 marca 2022

  Intensywna wiosenna regeneracja – nowość w naszym SPA

  Nowość w naszym SPA – teraz intensywny zabieg przeciwstarzeniowy CONTRA-WRINKLE, luksusowej marki YONELLE, dostępny jest w wersji z Mezorollerem. Po zabiegu Mezoroller DMN otrzymasz gratis!
  31 marca 2022

  Nowy salon fryzjerski w Termach Pałacowych – wkrótce otwarcie!

  Już wkrótce będziemy mogli zaprosić Państwa do salonu fryzjerskiego w Nałęczowie, w nowej lokalizacji w Termach Pałacowych.
  21 marca 2022
  laminacja brwi i rzes

  Hit wśród zabiegów stylizacji brwi i rzęs – promocja do końca kwietnia!

  Efektem podkręconych, zregenerowanych rzęs i gęstszych, bardziej błyszczących brwi będziesz się cieszyć aż do 6 tygodni!
  11 marca 2022

  Praca w Uzdrowisku – ми шукаємо співробітників

  Jesteś uchodźcą z Ukrainy i wykonywałeś zawód medyczny? Ви біженець з України і працювали в медичній сфері? Просимо надсилати свої заявки.
  10 marca 2022
  Kiermasz wielkanocny w Nałeczowie

  Kiermasz Wielkanocny w Nałęczowie

  Już 13 marca Kiermasz Wielkanocny w Termach Pałacowych. Kiermasz Wielkanocny do Term Pałacowych. Czekamy na Państwa przy stoisku Uzdrowiska Nałęczów, gdzie będzie można kupić produkty świąteczne: palmy, ręcznie wykonane pisanki oraz kosmetyki uzdrowiskowe.