Zapisz się na Newsletter - otrzymuj informacje o promocjach i nowościach. Bądź na bieżąco!

  Oferty pracy

  Oferty pracy uzdrowiska w Nałęczowie  17 maja 2022

  Oferta pracy: kosmetolog / kosmetyczka

  W związku z dynamicznym rozwojem SPA Nałęczów, poszukujemy pracowników na stanowisko: Kosmetolog / Kosmetyczka. Jeśli masz motywację do pracy i poważnie podchodzisz do pełnionych obowiązków – dołącz do nas!
  11 marca 2022

  Praca w Uzdrowisku – ми шукаємо співробітників

  Jesteś uchodźcą z Ukrainy i wykonywałeś zawód medyczny? Ви біженець з України і працювали в медичній сфері? Просимо надсилати свої заявки.
  25 czerwca 2021
  Oferty pracy Nałęczów

  Uzdrowisko Nałęczów szuka pracowników do gastronomii

  Jeśli szukasz zatrudnienia na okres wakacyjny, mamy dla Ciebie propozycję pracy na stanowisku: Kucharki / Kucharza, Kelnerki / Kelnera, Pomocy Kuchennej.
  29 października 2019

  Oferty pracy: Konserwator

  W związku z rozwojem, Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. poszukuje osób chętnych do pracy na stanowisku: Konserwator.


  Jeśli zainteresowała Cię, któraś z powyższych ofert, spełniasz wyżej wymienione kryteria i starasz się o pracę w naszej firmie wystarczy skontaktować się z nami na wskazane w wybranym ogłoszeniu dane kontaktowe.

  Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" SA z siedzibą w Nałęczowie przy Al. Kasztanowej 2, 24-150 Nałęczów. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji. Dane osobowe przechowywane będą do czasu zakończenia procesu obecnej rekrutacji lub w przypadku udzielonej zgody kandydata na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres najbliższych 12 miesięcy. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Prosimy o zamieszczenie klauzuli "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 z późn. zm. o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)".